MITSUBISHI ELECTRIC

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na hlavní menu
História Mitsubishi Electric Corporation

V histórií firmy Mitsubishi Electric je zobrazená história vývoja moderného Japonska. Spoločnosť bola založená v roku 1921. Spoločnosť začala s výrobou ventilátorov a elektromotorov, postupne prechádzala do výroby eskalátorov a elektrických energetických zariadení. Spoločnosť naďalej rástla a stala sa jedným z najväčších výrobcov elektrických zariadení v Japonsku. V priebehu ďalších rokov sa firma Mitsubishi Electric stáva priekopníkom vo vývoji počítačov, moderných klimatizačných systémov, kompresorov, anténnej techniky, rýchlovýťahov, chladiacich zariadení, automobilovej elektroniky, televíznej techniky, satelitov, fotovoltanickej technológie a jadrovej energetiky.

Od roku 1980 až po súčasnosť spoločnosť Mitsubishi Electric zavádza nové prelomové technológie a produkty v prospech spoločnosti, priemyslu a koncového užívateľa. Dnes je Mitsubishi Electric svetový gigant s pobočkami v 35 krajinách po celom svete.

Rok 2001 sa vyznačuje 80 - tim jubileom založenia spoločnosti Mitsubishi Electric. Je to rok, kedy sa prijalo firemné vyhlásenie "Changes for the Better " (Zmeny k lepšiemu). Toto vyhlásenie vyjadruje náš záväzok neustáleho zlepšovania sa s cieľom sústavne vytvárať nové a lepšie produkty.


Mitsubishi Electric Quality

Mitsubishi Electric Quality

Mitsubishi Electric Quality, alebo v skratke MEQ, znamená veľa vecí. Označuje 70 rokov skúseností v technológií, dizajne a vo výrobe. Reprezentuje najvyššie štandardy komfortu, efektivity a životnosti.

Vyšší výkon, nižšia spotreba, jedinečné prevádzkové vlastnosti, veľmi tichá prevádzka, unikátny dizajn a dlhá životnosť. Mitsubishi Electric Quality je proste iný štandard v čele technológie

Made in Japan


Pre prehľad histórie Spoločnosti Mitsubishi Electric kliknite tu